Poczta planszówkowa.

0
(0)

Natknęłam się ostatnio na pewne wydarzenie promowane na najbardziej popularnym portalu społecznościowym i idea mnie zachwyciła. Poczta planszówkowa! Właściwie to są dwie podobne akcje tyle że jedna dla dorosłych a druga familijna. Jak to działa? Uczestnicy mają do dyspozycji 25 zestawów gier, po 4 gry w każdym. Przystępując do wydarzenia wskazują cztery najbardziej pożądane zestawy i cierpliwie czekają kiedy zostaną wylosowani.

Kiedy to nastąpi, a losowania są co dwa tygodnie, zgłaszają się do osoby, która w danym momencie jest w posiadaniu wylosowanego zestawu i umawiają się na przekazanie. Potem następują dwa tygodnie do kolejnego losowania, które są czasem na wypróbowanie gier z zestawu. Dwa tygodnie intensywnego grania i dużej frajdy bo gry w zestawach są naprawdę interesujące.

Zapisałam się do Poczty Planszówkowej Family jakiś czas temu i czekałam cierpliwie. Aż wreszcie nadeszła ta wiekopomna chwila i zostałam wylosowana. Wkrótce przybył do nas zestaw podróżujący pod symbolem K.
gry planszowe

Zestaw zawiera trzy gry rozwijające refleks i spostrzegawczość. Czwarta gra do planszówka z quizem, której celem, poza dobrą zabawą jest przybliżenie graczom różnych mniej lub bardziej znanych faktów z historii Polski.

Pierwsze rozgrywki już za nami. Wkrótce relacje i recenzje.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Proszę, kliknij w gwiazdki i oceń go!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd nikt nie ocenił. Bądź pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *