Projekt Święta: Ćwiczymy samogłoski

0
(0)

Od jakiegoś czasu próbuję z moją starszą córką nauki czytania metodą prof. Cieszyńskiej. Córka z początku nie wykazywała dużego zainteresowania a ja nie naciskałam. Ostatnio jednak coraz częściej deklaruje iż chciałaby się nauczyć czytać sama. Korzystając z jaj zapału zintensyfikowałam naukę i córka zaczęła robić widoczne postępy.

Jednak książka z serii „Kocham czytać” Jakoś nie za bardzo jej leży. Postanowiłam, przy okazji naszego świątecznego projektu stworzyć córce nową książeczkę do ćwiczenia samogłosek. Ze strony MyCuteGraphics/ ściągnęłam serię darmowych grafik i skomponowałam historyjkę świąteczną. Poniżej kilka kartek z naszej nowej książeczki:

książeczka

książeczka

książeczka

książeczka

książeczka

Córka tak się ucieszyła, że przeczytała tę książeczkę niemal bezbłędnie, że potem chciała na okrągło czytać ja młodszej siostrze.

Na prośbę użytkowników zdecydowałam się udostępnić książeczkę.

książeczka

Czy podobał Ci się ten wpis?

Proszę, kliknij w gwiazdki i oceń go!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd nikt nie ocenił. Bądź pierwszy.

3 myśli w temacie “Projekt Święta: Ćwiczymy samogłoski

  1. To naprawdę świetny pomysł. Ostatnio świągnęłam podobną książeczkę dla mojego syna ze strony superkid.pl, ale tam oczywiście były już całe wyrazy. Moja córka natomiast jest na etapie samogłosek, więc myślę, że ucieszyłaby się z Twojej książeczki. Czy możesz wobec tego poprosić cię o udostępnienie jej na blogu? Dziękuję!
    Moni & Co.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *