Kolory i wzory

0
(0)

Barbara Krafftówna śpiewała kiedyś w Kabarecie Starszych Panów, że „W czasie deszczu dzieci się nudzą”. Tez tak kiedyś myślałam, jednak w czasie deszczu to można z parasolem pobiegać po trawie, skakać po kałużach i robić inne szalone rzeczy. Co innego podczas upały. A upał ostatnio znów daje się we znaki i nawet dzieci z podwórka uciekają do domu i się nudzą, bo upał męczy tak, że wszystkim się odechciewa.

Poza tym misia już od jakiegoś czasu sygnalizuje, że wakacje już jej się znudziły i potrzebuje bardziej zorganizowanych zajęć. Na szczęście miałam naszykowane to i owo. Wręczyłam Misi komplet kart i kolorowe patyczki kreatywne. Lusia dostała inny komplet do którego potrzebowała klocków LEGO Duplo.
Misia ulokowała się na stole w jadalni i używając patyczków kreatywnych starała się odtworzyć sekwencje przedstawione na kartach. Nic trudnego, ale zajmowała się tym z przyjemnością.
Wzory z patyczków kreatywnych
Lusia miała za zadanie odtworzyć sekwencje za pomocą klocków. Nie wszystkie były dla niej proste.

sekwencje z klocków LEGO

 

Karty do klocków LEGo pochodzą z bloga: Mrs. Webster’s Classroom Connection, zaś karty z patyczkami z bloga the connection wes hare

Czy podobał Ci się ten wpis?

Proszę, kliknij w gwiazdki i oceń go!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd nikt nie ocenił. Bądź pierwszy.

1 myśl w temacie “Kolory i wzory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *