Wróżki i ich zaklęcia

0
(0)

Misia kocha księżniczki syreny i wróżki. Dziś musiała pomóc rozbrykanym wróżkom, adeptkom szkoły magicznej uporać się z bardzo poważnym problemem. Te trzpiotki zamiast się pilnie uczyć hasały całymi dniami po magicznych ogrodach. Zbliża się sprawdzian a one pozapominały swoje zaklęcia.

Jedyna nadzieja w tym, że Misia odnajdzie  zaklęcia i przypomni je wróżkom. Wróżki przezornie zapisały swoje zaklęcia ale psotny chochlik wykradł je i ukrył w kryształowej kapsule. Nie można ich wydostać, ale można je podejrzeć przy odrobinie sprytu. Oto kryształowa kapsuła z ukrytymi zaklęciami. Tadammm

kapsuła

Tak tak, wystarczy plastikowa butelka po wodzie, trochę ryżu, nieco świecidełek i plakietki z  wizerunkami wróżek i wypisanymi obok „zaklęciami”. Plakietki są dwustronne, żeby nie było problemu jak któraś nie będzie chciała się obrócić. No, zapomniałam o jeszcze jednym elemencie niezbędnym do tej zabawy. dodać należy szczyptę wyobraźni.

Misia obracała, potrząsała i pracowicie przepisywała znalezione zaklęcia, by pomóc lekkomyślnym wróżkom wykaraskać się z kłopotów.

zaklęcia

Zapytana, czy mogę już rozmajstrować „kapsułę” zaprotestowała i stwierdziła, że będzie się chciała jeszcze w to pobawić.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Proszę, kliknij w gwiazdki i oceń go!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd nikt nie ocenił. Bądź pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *