Nowy portal internetowy dla Edukacji Domowej

„I have a dream”. Któż z nas nie zna tego tekstu? A któż z nas nie ma własnych marzeń? Moim, od jakiegoś czasu, było stworzenie w sieci miejsca, uniezależnionego od Facebooka, które konsolidowałoby społeczność rodzin edukujących domowo i sympatyków tej formy edukacji oraz było platformą wymiany wiedzy i doświadczeń. Wreszcie się udało. 

Jestem z zawodu programistą (a może powinnam mówić programistką?) i udało mi się połączyć marzenie z umiejętnościami i wiedzą oraz czasem (trochę też kosztem tego bloga za co w tym miejscu przepraszam czytelników). Rok temu powstało forum dla edukatorów domowych a kilka dni temu swoją premierę miał portal połączony z tym forum.


Obecnie portal ma jeszcze bardzo skromną funkcjonalność i zawiera głównie podstawową wiedzę dla osób chcących się zorientować w temacie lub rozpocząć swoją przygodę z Edukacją Domową. Mamy jednak (bo na szczęście mam bardzo solidne wsparcie innych praktyków ED) dużo entuzjazmu i mnóstwo pomysłów na kolejne moduły, które będą z czasem dodawane. Chcielibyśmy, żeby ten portal żył, rozwijał się, bo wierzymy, że jest potrzebny.

Zapraszamy!!!

Jedna myśl nt. „Nowy portal internetowy dla Edukacji Domowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *