Nominacja Liebster Award

0
(0)

Nominacja Liebster Award to taki rodzaj łańcuszka (tak wiem wielu to określenie się nie podoba bo już nabrało pejoratywnego wydźwięku) przy pomocy którego blogerzy promują wzajemnie swoje blogi. Ja za łańcuszkami nie przepadam, ale ten wydaje mi się bardzo sympatycznym sposobem na rozruszanie blogosfery. Sama rzadko odkrywam nowe blogi a ta zabawa daje szanse na ujawnienie tych o stosunkowo krótkim stażu ale naprawdę dużym potencjale.

Nie będę się rozpisywać o zasadach, można je z łatwością znaleźć w sieci. Za nominację serdecznie dziękuję Ilonie. Autorce bloga Kreatywnym Okiem.

Liebster Awards

Zatem do dzieła. Najpierw pytania od Ilony:

Blog to…?

Mój pamiętnik, który pozwala mi pokazać to co mnie cieszy i co uważam za sukces, za ważne osiągnięcie. Pamiętnik który pomaga mi utrwalić to co dla mnie ważne i daje możliwość spojrzenia wstecz, by przypomnieć sobie jaką drogę przeszłam.

Najlepszym motywatorem jest/są…?

Potrzeba. Jeśli czegoś naprawdę nie potrzebuję (cokolwiek by to nie miało znaczyć) to nie zabiorę się za robotę.

Cenię…?

W ludziach? Takt, wyczucie i delikatność. To, że mimo wszystko potrafią się ugryźć w język i zamknąć kiedy sytuacja tego wymaga, nawet jeśli mają ochotę powiedzieć coś mądrego i błyskotliwego.

W dzieciach kocham najbardziej…?

Szczerość, pasję i oddanie. Uwielbiam obserwować jak pochłania je bez reszty jakieś zajęcie, jak uparcie ponawiają próby kiedy coś nie wychodzi i nie poddają się mimo porażek i frustracji.

Jestem najlepsza w…?

Nie wiem. Zawsze miałam problemy jeśli chodzi o samoocenę. Wiem w czym jestem dobra. Umiem słuchać ludzi, umiem rozmawiać z dziećmi, umiem gotować, umiem opowiadać o fizyce, którą kocham.

Szanuję…

Szanuję ludzi, którzy wiedzą czego chcą i są wierni sobie.

 


Teraz moje pytania:

  1. Co oznacza dla Ciebie blogowanie?
  2. O czym lubisz czytać na innych blogach?
  3. Co sprawia Ci radość?
  4. Czego potrzebujesz, żeby odpocząć?
  5. Jesteś typem podróżnika czy raczej domatorem?

 


I lista nominowanych blogów.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Proszę, kliknij w gwiazdki i oceń go!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd nikt nie ocenił. Bądź pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *