Dzień Kubusia Puchatka

0
(0)

Dzień kubisia puchatka wypadał wczoraj i z tej okazji na blogu Świat Zosi w pigułce można było pobrać Pakiet: Kubuś Puchatek i przyjaciele. Moja starsza córka uwielbia takie pakiety, więc skwapliwie skorzystałyśmy.

Niektóre zadania, mimo że już za łatwe (dopasowywanie cieni, odtwarzanie czy kontynuacja sekwencji) to Em i tak pracowicie wykonywała. Oczywiście młodsza córka zapragnęła do łączyć do świetnej zabawy. żeby nie przeszkadzała za bardzo starszej i czymś się zajęła, dałam jej zadanie, które starsza już zrobiła. Obserwując jak ogląda wycięte obrazki postanowiłam spróbować, czy będzie w stanie wykonać to zadanie z małą pomocą. Ćwiczenie polegało na odtworzeniu rzędu postaci. Zabawa tak się jej spodobała, że siedziały jeszcze długo razem i ćwiczyły. Starsza pokazywała wybrana postać, młodsza wyszukiwała odpowiedni kartonik i dokładała. Prawdę mówiąc starszej znudziło się szybciej.
zabawa w dopasowywanie

Może wreszcie po niedzieli dotrze do mnie laminarka (podobno jest w drodze) i będę mogła zacząć te pomoce, które spotkają się z dużym zainteresowaniem, zabezpieczać przed błyskawicznym zniszczeniem 🙂

Czy podobał Ci się ten wpis?

Proszę, kliknij w gwiazdki i oceń go!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd nikt nie ocenił. Bądź pierwszy.

1 myśl w temacie “Dzień Kubusia Puchatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *